Вирішення спорів і медіація

Надаю послуги по досудовому врегулюванню спорів, а також професійний захист інтересів своїх клієнтів в кримінальних, цивільних, господарських та адміністративних справах у судах всіх інстанцій, у справах будь-якої категорії складності.

Цивільно-правова галузь

Правова допомога в іпотечних, кредитних, депозитних відносинах з банками та фінансовими установами. Захист від свавільного позбавлення нерухомого майна, незаконного виселення та втручання в права та свободи осіб з боку банківських, фінансових та правоохоронних органів. Вирішення питання в галузі спадкових правовідносин, набуття права на спадкове майно, представництво в спірних питаннях щодо спадкового майна. Правова допомога у стягненні заборгованості з боржників, відшкодування шкоди завданої ДТП, стягнення різного роду моральної шкоди.

Адміністративно-правова галузь

Захист прав клієнтів у відносинах з фіскальними, контролюючими та адміністративними органами. Участь в проведенні перевірок органами Держпраці, ДПІ. Представництво прав клієнта в адміністративних судах всіх інстанцій.

Господарсько-правова галузь

Правова допомога юридичних особам в господарській діяльності, в спірних відносинах з контрагентами, з контролюючими та фіскальними органами. Представництво інтересів клієнта у справа про банкрутство. Захист прав та інтересів підприємств в рейдерських захопленнях, оперативне вирішення питань незаконного втручання в державні реєстраційні бази юридичних осіб.