Нічого не змінюється

Нічого не змінюється

Пятница, вечір.
Дзвонять фірмачі, кажуть мовляв чотирьох дівчаток-співробітниць о 15 годині забрали до Печерського райвідділу і до сих пір не випускають.
Приїжджаю.
Ну звичайно годину домагався, щоб впустили, кажуть вони запрошені, а не затримані, тому їх можна допитувати без адвоката.
Неважливо.
Заходжу. Сидить дівчина слідчий і допитували дівчина. Остання вся трясеться. Дивлюся на неї особи немає. Прошу слідчого роздрукувати протокол.

На той час вона закінчила допит. Читаємо. Питаю давала такі свідчення? Відповідає негативно. Питаю бажаєш давати взагалі якісь свідчення? Відповідає негативно. Кажу, мовляв напиши це в протоколі, скажи тітці до побачення і пішли додому.
Тут заходить чудо з відеокамерою і починає мене знімати.

Прошу слідчого забезпечити порядок під час проведення слідчої дії, а вона мені вказуючи на який прийшов оператора говорить: «Так Ви що, це ж цілий начальник слідства!». Питаю його: «Дядя, чого мовчиш?». Відповідає: «Я фіксую як Ви змусили свідка відмовитися від дачі показань.» Ну, думаю, давай, фіксуй. Сказали всім культурно до побачення і відчалили.
Далі приколна.
Інша дівчинка-свідок теж ще до мого прибуття відмовлялася давати свідчення. Показую слідчому договір. Той побачив в її прізвища помилку і говорить, що цей договір на захист абсолютно іншої особи.
Гаразд, питань немає. Бланки заготовлені на той час закінчилися, оскільки свідків аж 4 штуки, по два на кожного, беру і складаю простенький договір про правову допомогу від руки. Підзахисна підписує.
Віддаю йому цей договір, а цей нехороша людина шота повошкался з ним, повошкался і порвав прямо на моїх очах. Каже: «Це не договір, це чернетка!»
А трохи зі стільця не впав.
Ну все я бачив в житті, а такого ще ніколи.
Кажу йому, уделала я тебе все одно, хлопчисько. Коли я в руки перша кримінальна справа взяв, ти ще лежав пересипаний тальком.
І що характерно. Як тільки починаєш його на камеру знімати, відразу сволота змінюється в обличчі і перетворюється в божого кульбаби)))
Шкода мені їх, краще б книжки читали. Злі якісь, безглузді (((

Залишити відповідь