Кредитні спори

Кредитні спори

Якщо в Ваших планах співробітництво з банківською організацією, то отримання своєчасної кваліфікованої адвокатської допомоги позбавить Вас від негативних наслідків. Після проведення аналізу договору або інших документів, Адвокат по спорах з банками надасть консультацію про всі можливі ризики, а так само порадить, що робити в тій чи іншій ситуації при виникненні спору з банками.

Одними з найбільш поширених питань нашими Клієнтами є: «Як не платити кредит на законних підставах», «Як припинити іпотеку», «Як припинити поручительство». На всі ці, а також інші питання, пов’язані зі спорами з банками, ви отримаєте відповіді після консультації.

  • Консультування з банківських питань.
  • Аналіз кредитних, іпотечних договорів, договором поруки.
  • Написання заяв, скарг до уповноваженого органу.
  • Захист (представництво) інтересів клієнта в суді у справах пов'язаних із стягненням заборгованості по кредиту, звернення стягнення на предмет іпотеки, визнанням недійсними договором іпотеки, поручительства або кредитного договору, припинення поручительства або припинення іпотеки тощо

Основні причини кредитних спорів з банками:

– оскарження умов кредитних договорів;
– незаконне оформлення кредиту за документами клієнта;
– вирішення питань заставного майна, його втрати, заміни тощо;
– самовільне підвищення процентної ставки банку;
– неправильне нарахування відсотків і комісій за кредитом;
– стягнення заборгованості з позичальника за позовом банку;
– ухилення позичальника від сплати боргу та співпраці з представниками банку з проблемної заборгованості;
– незаконна передача кредитної справи колекторам, які намагаються вилучити майно у позасудовому порядку або здійснюють інші протиправні дії.