Адвокат за межами Києва

Адвокат за межами Києва

Існує думка про те, що столичні адвокати краще, ніж адвокати в інших містах України. На мій погляд, таке судження частково відповідає дійсності. Крім того, пред’являючи посвідчення Київського адвоката, працюючи в інших містах, особисто я усвідомлюю відповідальність за покладену на себе довіру і підвищену відповідальність. Виходячи зі своєї практики стверджую, що найчастіше адвоката з Києва, особливо для роботи у кримінальній справі, запрошують в інші міста коли свої місцеві адвокати виявляється безсилими, а точніше беззубими та безхребетними. Або навмисне працюють не в повну силу, боячись зіпсувати відносини з місцевими правоохоронними органами та суддями. Особливо часто так буває в маленьких містах, де місцеві юристи часто пов’язані не тільки службовими, а й родинними зв’язками. У таких випадках відповідальність перед клієнтом в адвоката йде на другий план, програючи так званої “корпоративної”, а точніше сказати “корупційної” складової. Це головна причина, хоча дуже часто доводилося зустрічатися зі звичайною безграмотністю і недовчених адвокатів. Але це і закономірно. Зазвичай в невеликому районному центрі працюють 4-5 адвокатів. Вони спокійно поділили ринок своїх послуг і особливо не змагаються. В таких умовах вибрати адвоката дуже складно.
Але в Києві, на відміну від інших міст, особливо серед адвокатів, які спеціалізуються на кримінальному праві, існує висока конкуренція, де основними критеріями є бездоганне володіння спеціальністю, порядність у стосунках і принциповість у поглядах. Найменша недбалість і твій клієнт просто піде до адвоката, офіс якого знаходиться в сусідньому кварталі.
Я із задоволенням їду працювати в інші міста, попри те, що це часом пов’язано з незручностями і тривалими переїздами, а часто і з забезпеченням власної безпеки. Отримую задоволення, коли вдається перешкодити свавіллю правоохоронних органів і суддів і надати необхідну адвокатську допомогу.
А ось в містах обласного значення знайти хорошого, порядного адвоката дещо простіше. Я дуже вдячний долі за те, що звела мене з істинними професіоналами своєї справи.

Залишити відповідь